Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka”  laureatem ogólnopolskiego konkursu

Bezpieczna szkoła, to jeden z priorytetów ogłoszonych przez MEN na rok szkolny 2012/2013. Uwieńczeniem naszego udziału w Roku Bezpiecznej Szkoły  jest zwycięstwo Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Stopka” w konkursie na najbardziej aktywny i efektywny klub roku. Konkurs polegał na zrealizowaniu przez Szkolne Kluby Bezpieczeństwa w roku szkolnym 2012/2013 jak największej liczby działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz promocji ekologicznych form transportu w najbliższym otoczeniu, które przyniosły realne efekty. Laureatów konkursu wyłoniło jury złożone z przedstawicieli organizatora – Renault Polska. Jury, wybierając klub kierowało się takimi kryteriami jak: liczba, sposób realizacji i efekt podjętych działań, kreatywność i zaangażowanie SKB oraz oddźwięk w społeczności lokalnej. W pierwszych dniach września do szkoły dotarła główna nagroda - drukarka atramentowa oraz zestawy elementów odblaskowych, które członkom klubu wręczyła dyrektor szkoły p. Anna Fido z życzeniami kolejnych sukcesów.