ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNCYH

W dniach 30-31 października b.r. Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę makulatury, baterii, puszek oraz plastikowych zakrętek. Udało się zebrać znaczną ilość surowców wtórnych, które odebrała od nas firma Ekopartner z Tarnowa, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na nagrodową wycieczkę ekologiczną dla uczniów, którzy zebrali najwięcej puszek, baterii, zakrętek lub makulatury. Kolejną taką akcję SU planuje na wiosnę 2014, więc już od dziś znów możecie gromadzić surowce wtórne, gdyż sumujemy wyniki z dwóch zbiórek i w ten sposób wyłaniamy uczestników wiosennej wycieczki ekologicznej.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów, którzy przynieśli najwięcej surowców wtórnych w poszczególnych „kategoriach”:

Makulatura:

I miejsce: Julia Kopeć kl. 6c – 367 kg

II miejsce: Anna Korzec kl. 3a – 276 kg

III miejsce: Tomasz Morelewski kl. 6a – 221 kg

Puszki:

I miejsce: Oliwia Tobjasz kl. 2a – 1226 szt.

II miejsce: Anna Korzec kl. 3a – 883 szt.

III miejsce: Gabriela Wójcicka kl. 5b – 749 szt.

Baterie:

I miejsce: Klaudia Pilas kl. 2a – 35 kg

II miejsce: Kacper Sosin kl. 3a – 26,5 kg

III miejsce: Zuzanna Minor kl. 3b – 24,5 kg

Zakrętki:

I miejsce: Kacper Sosin kl. 3a – 36,5 kg

II miejsce: Dawid Chrabąszcz kl. 3a – 22,5 kg

III miejsce: Paulina Reczek kl. 3a – 14,5 kg

Szczegółowe rozliczenie zbiórki zamieścimy na stronie internetowej Szkoły w najbliższym czasieJ