Konkurs „Moja szkoła w Unii Europejskiej” - rozstrzygnięty

W konkursie plastycznym „Moja szkoła w Unii Europejskiej” wzięli udział uczniowie naszej szkoły z  klas I -  III oraz świetlica szkolna. Konkurs miał na celu podnieść świadomość o projektach zrealizowanych w Małopolsce w ramach Programów Operacyjnych oraz promować Unię Europejską z okazji 10 – lecia wstąpienia Polski w jej struktury.

Spotkanie z organizatorami konkursu rozpoczęła Dyrektor Szkoły p. Anna Fido witając przybyłych gości i życząc im owocnej pracy.

Wśród wielu pomysłowych prac komisja, w skład której weszli pracownicy Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego, Regionalnego Ośrodka EFS oraz MORD u w Tarnowie przyznała  cztery miejsca i trzy wyróżnienia.

Nagrodzeni uczniowie:

I miejsce - Patrycja Pęcak klasa II b (świetlica szkolna) – aparat cyfrowy

II miejsce - Szymon Bieś klasa I a, Paulina Reczek klasa III a – gry komputerowe

III miejsce – Mikołaj Baca klasa III b – gra planszowa

Wyróżnienia -  Nikodem Merchut klasa II b, Mikołaj Talanda klasa I a, Mateusz Zając klasa II a

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się pod koniec marca w siedzibie organizatora.

Koordynatorzy konkursu: opiekunowie SKE „Euroczat”