Zapraszam uczniów chętnych do udziału w akcji „TALENT DO NIEMARNOWANIA”. Akcja ta jest 11 edycją ogólnopolskiego konkursu Tesco dla Szkół. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie filmiku nie dłuższego niż dwie minuty, promującego nie marnowanie żywności. Filmik może być wykonany dowolnym sprzętem i techniką.

Laureaci zostaną wybrani w dwóch etapach:

Etap I – głosowanie Internautów na najciekawsze filmiki, które wyłoni 3 zwycięzców z najwyższą liczba punktów oraz zdecyduje o przejściu do Etapu II 50% z pozostałych zgłoszonych filmów z najwyższymi wynikami. Dodatkowo każdy film, który zdobędzie największą liczbę głosów w swoim województwie, wygra nagrody specjalne – nowoczesne wyposażenie szkolnej Sali kinowej.

Etap II – obrady Jury, które wyłoni 7 zwycięzców kategorii tematycznych, oceniając: „apetyczność filmu, jego walory edukacyjne, liczbę i poziom zaangażowania uczestników, grę aktorów, ścieżkę dźwiękową i reżyserię oraz wskażą najlepszy film anglojęzyczny.

Przyjmowanie prac konkursowych jest w dniach od 1.10.2013 r. do 8.11.2013 r.

Uczniów chętnych proszę o kontakt do pani Wioletty Zych