ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „TRZYMAJ FORMĘ.”

Dnia 10 czerwca 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie powiatowych konkursów zorganizowanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną  w Dąbrowie Tarnowskiej. Rozstrzygnięte zostały konkursy wiedzy, umiejętności plastycznych i informatycznych o tematyce zdrowotnej, które odbyły się w ramach projektu ,,Trzymaj formę”. Spośród wielu prac komisja konkursowa w składzie: Janina Mikos – przewodnicząca komisji - plastyk, Dagmara Jedynak – Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Miodowska-Zawiślak – Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej, Anna Klimowska – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej wyłoniła następujących laureatów:

II miejsce  - Szymon Bieś  z klasy 1a (konkurs plastycznym) – op p. Renata Klimek

Wyróżnienie  - Justyna Kłos- Kufel z klasy VI a  (SKB „ Stopka” - konkurs na prezentację multimedialną) op. p. Małgorzata Gawlik

Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków z dąbrowskiego przedszkola.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SKB ,,Stopka”