W dniu 16 października 2013 r. odbył się w naszej szkole „Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”, który został  zorganizowany w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła". W finale udział wzięło 24 uczniów z kl. IV – VI. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 pytań o tematyce BRD. Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Magdalena Kogut - kl. VI b

II miejsce - Kazimierz Kawa - kl. VI b

III miejsce - Norbert Korzec - kl. IV a i Marcin Cygan - kl. VI c

Gratulujemy najlepszym!
Celem konkursu jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,  kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu,
popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,  popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Konkurs został przygotowany przez: panią wicedyrektor Małgorzatę Wódka i panią Małgorzatę Gawlik.