Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Legendy polskie”

Bardzo długo czekaliśmy na wyniki konkursu o polskich legendach. Wielu uczniów o nie pytało i nie mogło się ich doczekać. Wreszcie nadeszły i możemy je wszystkim przedstawić.

Miło nam, że nasi uczniowie wykazali się niezwykłą znajomością legend. Okazało się, że w teście wiedzy niektórym osobom brakło niewiele punktów do zdobycia czołowego miejsca. Można w nim było uzyskać maksymalnie 40 punktów. Dwie uczennice otrzymały po 36 punktów. Były to Aleksandra Idzik z klasy IV a i Anna Korzec z klasy III a.

Pozostałe osoby również świetnie wypadły. Izabela Sojka z klasy IV b zdobyła 35 punktów, a 34 punkty uzyskali: Joanna Zając z klasy IV a, Emilia Kozik z klasy III b i Maksymilian Mol z klasy V a. Można powiedzieć, że wszyscy „otarli się o podium”. W kategorii plastycznej najlepsze prace w szkole wykonały Izabela Sojka i Anna Korzec.

Cieszymy się z udziału naszych uczniów w ogólnopolskiej rywalizacji. Pomimo tego, że nie udało się nikomu zdobyć wymarzonej nagrody, to ten konkurs był doskonałym sprawdzianem wiedzy i możliwości. Jesteśmy przekonani, że efekty tej pracy będą wielokrotnie procentowały w życiu każdego z uczestników, a to będzie największa i najcenniejsza nagroda, której nikt nikomu nie zabierze.

Gratulujemy wszystkim uczniom ogromnego zapału, chęci poszerzania wiedzy i zdolności. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach! Dla wszystkich organizatorzy nadesłali pamiątkowe dyplomy, które będą wręczone podczas najbliższego apelu wychowawczego.

Pozostałe informacje są dostępne u szkolnego koordynatora konkursu.

Adres strony internetowej organizatora konkursu: