Wystawa plastyczna „Planety Mikołaja Kopernika”

W naszej szkole prezentowana jest pokonkursowa wystawa prac plastycznych „Planety Mikołaja Kopernika”. Ta niecodzienna ekspozycja to efekt pracy uczniów z całej Polski. W skład wystawy wchodzą prace plastyczne wykonane różnymi technikami, przedstawiające  patrona naszej szkoły  Mikołaja Kopernika i jego odkrycia.

Świetlica na co dzień wdraża różnorodne inicjatywy, stąd pomysł na to, aby w tak atrakcyjny sposób poprzez twórczość plastyczną, którą szczególnie lubią najmłodsi, zwrócić ich uwagę na wielkiego Polaka.  Ponadto  eksponowane prace dostarczają nie tylko artystycznych i estetycznych wrażeń, ale odzwierciedlają ważne dla nas wszystkich przesłanie  „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię…”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac.