Zajęcia otwarte

Dnia 25 października  w klasie I b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zajęcia otwarte z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego, w czasie których uczniowie poznali pojęcie drogi, jej podstawowe elementy oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, szczególnie po zapadnięciu zmroku. Pracę uczniów obserwowali nauczyciele naszej szkoły na czele z Dyrekcją: panią Anną Fido i panią Małgorzatą Wódką oraz nauczyciel przybyła ze Szkoły Podstawowej w Laskówce Chorąskiej. Swoją obecnością zajęcia zaszczycili także: Dyrektor Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie pan Bernard Karasiewicz oraz Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Komendy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej  pan Marek Banaś. Po skończonych zajęciach uczniowie otrzymali od pani Dyrektor pochwałę wraz ze słodkim upominkiem za aktywny udział w lekcji. Swoje uznanie dla dzieci wyrazili również przybyli goście, a pan Dyrektor MORD obdarował pierwszaków elementami odblaskowymi. Zajęcia przeprowadziła wychowawczyni klasy pani Barbara Stępnik.