Szkolny konkurs na odblaskową zakładkę do książki – rozstrzygnięty

Prace można było składać do 10 października.

Nasza szkoła od lat prowadzi działania profilaktyczne w zakresie bezpiecznego poruszania się przez dzieci w drodze do i ze szkoły. Nie inaczej jest w obecnym roku szkolnym i  zgłaszając  swój akces w konkursie „Szkoła odblaskowa” organizowanym przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie koordynatorzy konkursu dla uczniów przygotowali wiele ciekawych zadań promujących zasady i przepisy ruchu drogowego, Jednym z nich było wykonanie przez uczniów klas IV i V odblaskowych zakładek do książek.  Znamy już wyniki szkolnego konkursu na oryginalną zakładkę do książki. Jury miało bardzo trudny wybór, gdyż zakładki były ciekawie zdobione, różnokolorowe, z wykorzystaniem własnych pomysłów.

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE - Aleksandra Zaborek - klasa V a

II MIEJSCE - Sylwia Kmieć, Gabriela Nowakowska – klasa V b

III MIEJSCE - Barbara Hnatyk, Aleksandra Kaczocha – klasa V a

Dziękujemy za udział i wszystkim gratulujemy!!!

Zakładki  zostaną wręczone młodszym koleżankom i kolegom podczas „Egzaminu na wzorowego pieszego”.