Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W dniu dzisiejszym w naszej szkole pożegnaliśmy uroczyście rok szkolny 2013/2014. Na oficjalne zakończenie roku przybyli: Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Pan Stanisław Początek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej st. bryg. Adam Rzemiński, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Kopeć, jej zastępca Pan Piotr Fijał oraz rodzice uczniów z kl. I – VI. Dyrektor Szkoły Pani Anna Fido przywitała wszystkich zebranych, a następnie przedstawiła najważniejsze osiągnięcia uczniów i szkoły za miniony rok. Pan Burmistrz wręczył stypendium Kazimierzowi Kawie za osiągnięcia dydaktyczne, pogratulował uczniom wysokich wyników i podziękował dyrekcji, nauczycielom za ich trud w nauczanie i wychowanie. Komendant natomiast wręczył nagrodę uczennicy z kl. I a Magdalenie Cioch, która została wyróżniona w konkursie „Bądź bezpieczny w swoim domu”. Pani Marta Kopeć skierowała ciepłe słowa do dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły dziękując wszystkim za miniony rok. Następnie nastąpiło uroczyste wręczanie nagród. Jako piersi dyplomy pochwalne i listy gratulacyjne otrzymali uczniowie kl. III oraz ich rodzice, za najlepsze wyniki po pierwszym etapie edukacyjnym. Nagrody książkowe, trafiły do uczniów z bardzo dobrymi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem i osiągnięciami konkursowymi. Świadectwa z paskiem odebrali uczniowie ze średnią powyżej 4,75. Swoje nagrody przyznały opiekunki Samorządu Uczniowskiego, uczniom wyróżniającym się w pracy na rzecz szkoły. Uczniowie ze 100% frekwencją otrzymali dyplomy. Dyrektor Szkoły podziękowała rodzicom uczniów klas VI za pracę na rzecz klasy i szkoły oraz wręczyła listy gratulacyjne tym rodzicom, których pociechy uzyskały wysokie wyniki w nauce lub wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Uczniowie dziękowali nauczycielom, a symbolem ich wdzięczności były kwiaty i tort, którym częstowali rodzice uczniów kl. VI. Rok szkolny 2013/2014 dobiegł końca, a uczniowie i nauczyciele udali się na zasłużony wypoczynek.

M.W.