Zakończenie roku szkolnego w świetlicy szkolnej

25 czerwca  b.r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego  2013/2014 w świetlicy szkolnej. Świetlica spełnia bardzo ważną rolę w środowisku szkolnym. Pełni funkcję opiekuńczo – wychowawczą a także rozwija zainteresowania i zdolności uczniów. Korzysta z niej większość uczniów klas I-III. Co roku organizujemy uroczystość zakończenia roku szkolnego, by podsumować naszą pracę. Na początku akademii kierownik świetlicy p. Jadwiga Miś serdecznie powitała gości, w tym p.dyrektor Annę Fido oraz wychowawców klas. Następnie wychowankowie świetlicy wystąpili  w części artystycznej,  podczas której zaprezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie i taneczne. W kolejnej części akademii p.dyrektor wraz z nauczycielkami świetlicy, wręczyła nagrody książkowe najbardziej aktywnym  uczniom klas trzecich, którzy wyróżnili się szczególną pracą w ciągu trzech lat pobytu w świetlicy. Uczniowie klas I i II otrzymali dyplomy, również za pracę na rzecz szkoły i świetlicy.

Nagrody książkowe otrzymali:

1. Bańbor Bartosz  kl. III a – za pracę w zespole teatralnym „Jupiter”
  2. Sosin Kacper   kl. III a – za pracę w zespole teatralnym „Jupiter”
  3. Fido Ernest  kl. III a – za pracę w zespole teatralnym „Jupiter”
  4. Fijał Wojciech  kl. III a- za pracę w zespole teatralnym „Jupiter”
  5. Wójcicki Norbert  kl. III a- za wzorową postawę i aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę w zespole teatralnym „Jupiter”
  6. Korzec Anna  kl. III a- za pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki” oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter”.
  7. Pikul Martyna kl. III c – za pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki” oraz świetlicowym teatrzyku  „Jupiter”
  8. Wójcik Oliwia kl. III a za pracę zespole tanecznym „Gwiazdeczki”
  9. Ciombor Natalia  kl. III b – za wzorową postawę i aktywność na zajęciach świetlicowych, pracę w  świetlicowym teatrzyku „Jupiter” oraz reprezentowanie świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych.
  10. Miś Gabriela   kl. III b- za wzorową postawę i aktywność na zajęciach świetlicowych , pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki” oraz reprezentowanie  świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych
  11. Światłowska Martyna kl. III a- za wzorową postawę , aktywność na zajęciach świetlicowych pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki „ oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  12. Kozioł Magdalena  kl.III a - za wzorową postawę , aktywność na zajęciach świetlicowych pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki „ oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  13. Łoś Maja  kl. III a-  za wzorową postawę , aktywność na zajęciach świetlicowych pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki „ oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  14. Morelewska Magdalena  kl.III a-  za wzorową postawę , aktywność na zajęciach świetlicowych pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki „ oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter”.

Dyplomy otrzymali:

1. Jedynak Kamila  kl. I a- za wzorowe zachowanie , aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter'
  2. Basta Gabriela  kl. I a-za wzorowe zachowanie , aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę w  zespole tanecznym „Gwiazdeczki” i świetlicowym teatrzyku „Jupiter'
  3. Biedrońska Oliwia  kl. I a - za wzorowe zachowanie , aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki” i świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  4. Bieś Szymon  kl. I a -  pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter” oraz reprezentowanie świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych
  5. Dziedzic Gabriela  kl .II a-   reprezentowanie świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych
  6. Ławicki Krystian  kl. II a-  reprezentowanie świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych
  7. Ławicki Przemysław  kl. I a-  reprezentowanie świetlicy szkolnej w ogólnopolskich konkursach plastycznych
  8. Szeliga Jakub kl. I a- za wzorowe zachowanie, aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę w świetlicowym teatrzyku” Jupiter”
  9. Talanda Mikołaj  kl. I a- za pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  10. Jopek Wojciech  kl. I a-  za pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  11. Ciećko Miłosz  kl. I b-  za pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  12. Minor Wiktor  kl. I b -  za pracę w świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  13. Machaj Paulina  kl. II a- za pracę w zespole teatralnym „Gwiazdeczki”
  14. Łabno Emilia  kl. II a – za pracę w zespole teatralnym „Gwiazdeczki”
  15. Nowak Julia  kl. II a-za pracę w zespole teatralnym „Gwiazdeczki”
  16. Pęcak Patrycja  kl. II b- za wzorowe zachowanie,  aktywność na zajęciach świetlicowych oraz pracę  w zespole tanecznym „Gwiazdeczki” i świetlicowym teatrzyku „Jupiter”
  17. Lamch Julia – kl. II b– za pracę w zespole tanecznym „Gwiazdeczki”  oraz świetlicowym teatrzyku „Jupiter

Na zakończenie uroczystości p.dyrektor  Anna Fido wyraziła słowa podziękowania nauczycielkom świetlicy paniom  Małgorzacie Gawlik i Jadwidze Miś za owocną  pracę na rzecz szkoły i świetlicy szkolnej.

Opracowała : Jadwiga Miś