W czwartek, 12 września b.r. odbyło się w zebranie wywiadowcze dla klas I – VI. Na spotkaniu ogólnym z rodzicami uczniów Pani Dyrektor Anna Fido przedstawiła najważniejsze plany i zamierzenia na rok szkolny 2013/2014. Rodzice zostali poinformowani o realizowanych w szkole programach – mleko i owoce w szkole oraz SKO, a także o pozalekcyjnych zajęciach kółka szachowego i tańca towarzyskiego z elementami tańca współczesnego. Ponadto Pani pedagog Renata Jadam – Lechowicz oraz asp. Paweł Kantor z Wydziału Prewencji KPP w Dąbrowie Tarnowskiej wygłosili prelekcje na temat cyberprzemocy – jej przejawów oraz sposobów zwalczania. Policjant przybliżył również rodzicom, jak ważne w życiu ich dzieci są elementy odblaskowe. Należy nadmienić, że z panem Pawłem będziemy współpracować przez cały rok przy realizacji projektu "Szkoła promująca bezpieczeństwo". Po zebraniu ogólnym rodzice uczniów udali się na spotkanie z wychowawcami klas.