Klasy czwarte na wycieczce w Bochni

W dniach 2 i 3 grudnia 2014 r. klasy czwarte pod opieką swoich wychowawców: p. Małgorzaty Wódka, p. Diany Dyda, p. Sławomira Batora i p. Pawła Pisarskiego  wybrały się na integracyjną, edukacyjną i profilaktyczno zdrowotną wycieczkę do kopalni soli. Uczniowie noc spędzili w solnych podziemiach. W nietypowym czasie, bo w godzinach nocnych zwiedzali kopalnię i spotkali się z wieloma niezwykłymi atrakcjami. Zjazd 140-m zjeżdżalnią, projekcja filmu w podziemnym kinie czy zabawa na parkiecie dyskoteki 250 m pod ziemią to tylko część niespodzianek, jaka czekała na uczestników. Do dyspozycji uczniowie mieli również sprzęt sportowy oraz boisko. Mikroklimat podziemnych komór  natomiast leczył nasze gardła i sprzyjał dobrej zabawie. Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Małgorzata Wódka