I miejsce i Certyfikat

w Małopolskim Konkursie Kuratoryjnym

„Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem”

Dnia 5 marca 2015 r. w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatura Urzędu
w Tarnowie
odbyła się Konferencja pt. „EDUKACYJNE PROGRAMY UPOWSZECHNIAJĄCE ZALECENIA EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM”.

Konferencja została zorganizowana przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Delegaturę w Tarnowie wspólnie z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Łukasza w Tarnowie i Tarnowskim Ośrodkiem Onkologicznym.
       Celem konferencji było upowszechnianie działań, jakie szkoły podejmują na rzecz promocji zdrowego stylu życia.

Konferencja była również okazją do podsumowania konkursu dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych: Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem,  w którym  nasza szkoła otrzymała zaszczytne pierwsze miejsce oraz CERTYFIKAT. Cieszymy się z tak dużego wyróżnienia oraz cennych nagród.
            Podczas konferencji dyrektor szkoły pani Anna Fido oraz koordynatorzy: Małgorzata Gawlik, Renata Klimek i Marzena Rzepka zaprezentowały działania  dydaktyczne  i wychowawcze  sprzyjające budowaniu społeczeństwa promującego Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem oraz efekty współpracy podejmowanej w ramach realizowanego projektu z instytucjami i organizacjami działającymi w środowisku lokalnym.

Renata Klimek