Detektywi bezpieczeństwa

Detektywi bezpieczeństwa nie próżnują. Sprawdzali stan bezpieczeństwa swojej szkoły oraz terenu wokół placówki tj. przejścia dla pieszych, z których korzystają głównie uczniowie naszej szkoły, znaki  drogowe oraz czy rodzice przestrzegają zakazu wjazdu na parking szkolny.  Dochodzenie detektywów wykazało, iż budynek szkoły posiada wszelkie, niezbędne oznaczenia związane z bezpieczeństwem. Klubowicze zauważyli jednak, iż na sali gimnastycznej nie ma apteczki a najbliższa znajduje się w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego i nie jest dostępna dla pozostałych nauczycieli. Napisaliśmy pismo w tej sprawie do dyrektor szkoły p. Anny Fido i przedstawiliśmy sprawozdanie z obserwacji detektywistycznych na terenie placówki. Pani dyrektor pozytywnie zaopiniowała nasz wniosek. Apteczka wkrótce zostanie umieszona na sali gimnastycznej.

Małgorzata Gawlik