Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 2015

30 kwietnia 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Etap gminny turnieju, zgodnie z regulaminem, składał się z pisemnego testu ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego. Konkurs przeprowadziła Komisja w składzie: p. Marian Gajda, p. Krzysztof Orwat, p. Jacek Sąsiadek i p. Zdzisław Wójtowicz. Nasza drużyna w składzie: Joanna Zając klasa V a, Ernest Fido klasa IV a, Michał Kłos Kufel klasa V b i Natalia Kogut klasa V b zajęła IV miejsce. Uczniów przygotowały p. M. Gawlik i p. M. Wódka.

Nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, które wręczał Z-ca Burmistrza Stanisław Ryczek. Podsumowując rywalizację turniejową pan Ryczek złożył podziękowanie uczestnikom i ich opiekunom za udział oraz życzył zwycięzcom godnego reprezentowania naszej gminy w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w naszej szkole w dniu 14 kwietnia 2014 r. o godz. 9:00.