Kolędnicy Misyjni w Dębicy

Dnia 29 stycznia 2015 r. Kolędnicy Misyjni z kl. 3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a i 6b miło spędzili czas na lodowisku w Dębicy. Uczniowie świetnie się bawili doskonaląc umiejętność jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali pierwsze kroki na lodzie i bardzo dobrze sobie radzili. Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni. Zabawa trwała 2 godziny. Wyjazd na lodowisko był nagrodą dla uczniów, którzy zaangażowali się w akcję Kolędników Misyjnych. Opiekę nad łyżwiarzami sprawowali: p. Małgorzata Kmieć, ks. Rafał Ciecieręga, p. Diana Dyda i p. Paweł Pisarski.

M. Kmieć