28  maja 2015 r. w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Aby ją otrzymać i móc samodzielnie poruszać się rowerem po drogach publicznych, należy zdać egzamin teoretyczny z przepisów i praktyczny z jazdy rowerem. Uczniowie  z dąbrowskiej "dwójki" oraz z Niepublicznej Niepłatnej  Szkoły Podstawowej w Żelazówce  pod okiem asp. Jarosława Czupryny oraz nauczycieli  p. Małgorzaty Gawlik i p. Marzeny Gubernat pokonywali tor przeszkód i sprawdzali swoje umiejętności jazdy na rowerze. Zanim jednak przystąpili do części praktycznej musieli wykazać się znajomością przepisów, które zgłębiali na zajęciach technicznych prowadzonych przez p. M. Gawlik i p. M. Wódkę oraz p. M. Gubernat. Na ponad 80 uczniów, wszyscy zdali egzamin. Gratulujemy!!!

M. G, M. W