Konkurs „BAJKOWE KRASNALE”

W naszej szkole w tym tygodniu zebraliśmy ostatnie krasnale na konkurs organizowany przez oddział dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej.  Uczniowie naszej szkoły chyba uwielbiają bajkowe krasnale, ponieważ odzew na apel MBP był u nas bardzo duży. Komisja konkursowa pod nadzorem pani wicedyrektor  złożona z nauczycieli plastyki, pani bibliotekarki i przy konsultacji z paniami klas najmłodszych miała pełne ręce roboty. Nie udało się wyłonić tylko dziesięciu prac naszych uczniów, ponieważ ilość krasnali oraz różnorodność wykonania i fantazja dzieci nie pozwoliły na taką surową weryfikację.Najładniejsze krasnale wykonali: /kolejność przypadkowa/ Gabriela Basta z klasy 2a, Kacper Wąż z klasy 2 a, Karolina Ostręga z klasy 1a, Julia Śledź z klasy 2a, Hubert Szeliga z klasy 1b, Gabriela Morawiec z klasy 2a, Weronika Golonka z klasy 1a, Zuzanna Mosio z klasy 1b, Kamila Jedynak z klasy 2a, Nikola Panek z klasy 2a, Aleksandra Juras z klasy 2a, Piotr Pater z klasy 1a, Marzena Woźniczka z klasy 2a, Szymon Bieś z klasy 2a, Agata Partyńska i Natalia Kogut z klasy 5b, Anna Korzec z klasy 4a, Anna Walus z klasy 4a, Rafał Ziemian z klasy 4b, Maciej Grabka z klasy 4b, Izabela Sojka z klasy 5b.

Sławomir Bator