MISTRZOWIE KODOWANIA

Nasza szkoła przystąpiła do programu MISTRZOWIE KODOWANIA, którego II edycja wystartowała w tym roku szkolnym. Jest w niej ponad 600 szkół z całej Polski.
Koordynatorem tego programu jest mgr Wioletta Zych, która zaprasza do dobrej zabawy przy tworzeniu ciekawych gier interaktywnych, również edukacyjnych, tworzonych w języku programowania Scratch 2.
Lubicie budować z klocków
J? Zapraszam na zajęcia dodatkowe, gdzie otrzymacie narzędzia do interaktywnej budowy wg pewnych zasad, ale według własnych pomysłówJ!!!
Wasze ciekawe projekty będą publikowane na blogu i dostępne dla wszystkich zainteresowanych, na stronie szkoły!!!
Chętnych uczniów zapraszam na pierwsze spotkanie w sali komputerowej po połowie listopadaJ!
Dzień i godzina będą podane w późniejszym terminie!

W. Z.