Szlachetna Paczka w naszej szkole

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi. / Jan Paweł II /

SZLACHETNA PACZKA pomaga rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym. Daje im impuls do zmiany – do poprawy życia i wiarę w to, że nie są sami.

Już drugi raz wsparliśmy konto Szlachetnej Paczki. Szkolni wolontariusze z kl. 5a zbierają dowolne datki w szkole. Uczniowie chętnie dzielą się z ludźmi potrzebującymi pomocy materialnej. Każda  kwota, nawet najdrobniejsza, sprawia, że pomoc rodzinom żyjącym w biedzie staje się możliwa.

Serdecznie dziękujemy za ofiarne wsparcie Szlachetnej Paczki, zarówno ofiarodawcom jak i szkolnym wolontariuszom. Mamy nadzieję, że nadal będziemy wspierać Szlachetną Paczkę i sprawiać, aby na twarzach ludzi zagościł uśmiech.

M. Kmieć