Pielgrzymka do Zabawy i Wał – Rudy

17 czerwca uczniowie kl.6a i 6b pod opieką ks. Rafała Ciecieręgi, p. Ewy Kmieć i p. Wioletty Zych udali się na wycieczkę – pielgrzymkę do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, aby podziękować Bogu za otrzymane łaski w czasie nauki w szkole podstawowej oraz prosić o błogosławieństwo na czas nauki w gimnazjum. W Sanktuarium bł. Karoliny, wzięli udział we Mszy św. oraz wysłuchali prelekcji o bł. Karolinie. Uczniowie byli także w Kaplicy Męczenników XX i XXI w. i Ofiar Przemocy. W Wał – Rudzie uczniowie odwiedzili dom rodzinny bł. Karoliny, następnie wzięli udział w Drodze Krzyżowej śladami męczeństwa bł. Karoliny Kózka. Dla uczestników pielgrzymki poczęstunek. Uczniowie wrócili z Zabawy zadowoleni i ubogaceni duchowo.