Marzycielska Poczta dla Oliwii

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali kolorowe kartki z życzeniami dla Oliwii. Z profilu umieszczonego na stronie internetowej Marzycielskiej Poczty wiemy, że dziewczynka od 3 lat walczy o swoje marzenie - chce postawić pierwszy krok. Jest bardzo dzielna, mimo bólu, z zacięciem ćwiczy na zajęciach rehabilitacyjnych. Stara się wykonywać polecenia rehabilitantów najlepiej jak tylko potrafi, czasami ze łzami w oczkach. Oliwia to dziecko zawsze uśmiechnięte, bardzo pozytywnie nastawione do świata. Jest straszną gadułą, wszystko ją interesuje. Kolekcjonuje aniołki, a jej marzeniem jest pojechać do Disneylandu i mieć przyjaciółkę.

Cieszymy się, że są uczniowie,  którym nie obca jest empatia i odpowiedzieli na prośbę mamy Oliwii. Przygotowali kartki, listy i aniołki, które powiększą kolekcję dziewczynki. Mamy nadzieję, że nasza wspólna niespodzianka sprawiła Oliwce tyle samo radości, co nam jej przygotowywanie. Pozdrawiamy Oliwię oraz całą jej rodzinę. Życzymy dużo uśmiechu!

W akcję Marzycielskiej Poczty włączyli się uczniowie z klasy: II a, II b, V b oraz Świetliki wraz z paniami: Małgorzatą Gawlik, Renatą Klimek, Małgorzatą Kmieć i Barbarą Stępnik.  Dziękujemy również pani dyrektor Annie Fido za pokrycie kosztów wysyłki.

Wszystkich chętnych i wrażliwych na cierpienia innych zapraszam do współpracy. Tym razem przygotujemy niespodziankę dla Sebastiana.

Małgorzata Gawlik