28 listopada 2014 roku o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej w Tuszymie (gmina Przecław), zostały wręczone nagrody dla naszych uczniów  w ramach konkursu plastyczno – fotograficznego „Promocja zdrowego stylu życia i rekreacji na obszarze PROWENT”. Pośród  315 prac plastycznych i fotograficznych z 13 gmin, znalazły się pracę naszych uczennic, którym jury przyznało wyróżnienia. Były to:

Aleksandra Juras z klasy II a (op. Renata Klimek)

Anna Korzec z klasy IV a (Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” op. Małgorzata Gawlik ).

Uczennice  otrzymały dyplomy i piękne nagrody rzeczowe. Podczas uroczystego wręczenia nagród Aleksandrze  towarzyszyli jej rodzice (dziękujemy) oraz p. Małgorzata Gawlik, która odebrała nagrodę przekazaną nagrodzonej Ani podczas apelu wychowawczego w szkole.

Koordynatorem szkolnego konkursu plastycznego była p. Marzanna Pikul.

Opracowanie: M.G