Konkurs plastyczno - fotograficzny zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania „PROWENT - rozstrzygnięty

Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” przygotował zdjęcia, na których promował zdrowy tryb życia,  na konkurs plastyczno-fotograficzny pod hasłem „Promocja zdrowego stylu życia i rekreacji na obszarze PROWENT”, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „PROWENT” w ramach działania „Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja”.  28 listopada 2014 roku (piątek) o godz. 16.00  w Szkole Podstawowej  w Tuszymie, nasza koleżanka Anna Korzec,  otrzymała wyróżnienie, które odebrała opiekun klubu -  p. Małgorzata Gawlik. Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ wszystkie prace były fantastyczne. Widać w nich było serce, zaangażowanie i  dużo przemyśleń na temat zdrowego trybu życia oraz działań promujących rekreację na obszarze PROWENT.  Na konkurs  nadesłano  łącznie ponad 300 prac.  Dziękujemy pani dyrektor Annie Fido za pokrycie kosztów wywołania i przesłania prac na wyżej wymieniony konkurs fotograficzny.

Małgorzata Gawlik