Konkurs Wiedzy Sportowej

W Konkursie Wiedzy Sportowej jaki odbył się w ubiegłym tygodniu udział wzięli uczniowie klas IV – VI. Konkurs  miał na celu rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej sportu, zachętę do aktywnej obserwacji wydarzeń sportowych w kraju i na świecie, zainteresowanie innymi często mniej popularnymi dyscyplinami sportu oraz wyłonienie i wyróżnienie tych, którzy posiadają największą wiedzę o sporcie.

Konkurs obejmował wiedze dotyczącą czterech dyscyplin: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna.

Konkurs nieoczekiwanie wygrał uczeń klasy 4 a Bartłomiej Anuszewski. Kolejne miejsca zajęli;

2. Gawiński Jakub – 6b

3. Bezak Sebastian – 6b

4. Barnaś Szymon – 6b

5. Potoczny Patryk – 6a

6. Toczek Michał – 6a

7. Klimowski Kacper – 6a

8. Fido Ernest – 4a

9. Szmyrko Wojciech – 6b

9-10. Fijał Wojciech – 4a i Kłos-Kufel Michał – 5b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątki. Najlepsi uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców w Dniu Sportu Szkolnego.

Konkurs przygotował i przeprowadził Zbigniew Soja.