17 grudnia br. został rozstrzygnięty konkurs (etap szkolny) na najładniejszy stroik świąteczny. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas I - VI. Wszystkie prace były piękne i starannie wykonane. Wybór tych wyjątkowych był bardzo trudny. Komisja konkursowa w składzie p. Monika Guzik Skirzyńska, p. Sławomir Bator dokonała wyboru najciekawszych  stroików  bożonarodzeniowych. Prace zgodnie z regulaminem oceniane były w dwóch kategoriach: dzieci z klas I –III oraz dzieci z klas IV – VI.

Do etapu gminnego, którego organizatorem jest DDK zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Weronika Golonka klasa I a

19. Filip Derus klasa V b

20. Joanna Leżoń klasa VI a

21. Bartosz Lustofin klasa VI c

Gratulujemy zwycięzcom. Wśród pozostałych wykonawców stroików podczas apelu wychowawczego  zostały wylosowane trzy nagrody główne, które powędrowały do Julii Wałaszek klasa IV b, Dawida Węża klasa IV a oraz Oliwii Wójcik klasa IV a. Wylosowano również  nagrody pocieszenia, które otrzymali: Laura Magiera klasa V a, Sylwester Warias klasa IV a.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym  udział w konkursie.

Organizatorzy M. Gawlik, M. Wódka.

Małgorzata Gawlik