Szlachetna Paczka – w każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA.

Pomóż i TY!

Nadchodzące święta to czas pomocy innym, dlatego zapraszamy wszystkich, którym  nie jest obojętny los drugiego człowieka.

SZLACHETNA PACZKA pomaga rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym. Daje im impuls do zmiany – do poprawy życia i wiarę w to, że nie są sami.

Ważny jest dla nas każdy człowiek, bo każdy buduje wspólnotę, w której wszyscy chcemy podejmować wyzwania i je realizować. Wszystko zaczyna się jednak od idei miłości wzajemnej – kochamy tak, żeby inni również potrafili kochać. Widzimy piękno i potencjał w drugim człowieku, dając mu w ten sposób informację: Wierzymy w Ciebie!, Jesteś dla nas ważny!, Jesteś w stanie podjąć wyzwanie!

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY

CO MOŻESZ ZROBIĆ?

Ofiaruj dowolną kwotę każdego miesiąca – w ten sposób  inwestujesz w SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Każda złotówka, którą przekażesz na Paczkę daje realną pomoc!

CO ZROBIMY  ZA OFIAROWANE PIENIĄDZE?

Dzięki Tobie dotrzemy do rodzin w potrzebie, dla których PACZKA stanie się impulsem do radzenia sobie w życiu. Twoja ofiara sprawi, że wolontariusze zaangażują się i rozwiną kompetencje, a darczyńcy w gronie rodziny i przyjaciół zrobią coś ważnego.

Szkolni wolontariusze  pracujący w SK PCK   (uczniowie klasy V a) będą zbierać dowolne datki w szkole, a następnie uzbierana kwota  zostanie przekazana na konto Szlachetnej Paczki.

Akcja  przeprowadzona będzie przez Szkolnego Koordynatora Wolontariatu  p. Małgorzatę Kmieć przy współpracy opiekuna Szkolnego Koła PCK p. Małgorzatę Gawlik i ks. Rafała Ciecieręgi.

M. Kmieć