6 marca br., dyrektor szkoły -  p. Anna Fido wręczyła nagrody laureatom oraz wyróżnionym w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Znaczek pocztowy z Mikołajem Kopernikiem", uczniom naszej szkoły. Pomysłodawcą i organizatorem tych zmagań, po raz kolejny była Świetlica Szkolna.  Pozostałym zwycięzcom  z Polski nagrody zostały już wysyłane. Natomiast zwycięzcy ze szkół, którzy zgłosili się do VIII Turniej Szkół noszących im. Mikołaja Kopernika z terenu Małopolski, otrzymają nagrody podczas tegoż turnieju w dniu 11 marca 2015 roku.

Pokonkursową wystawę prac plastycznych można oglądać do końca marca br. Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.

Małgorzata Gawlik