szkolnego etapu

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE”

Konkurs zorganizowano w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”

Celem konkursu było  promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach szczególnie wśród dzieci rozpoczynających naukę szkolną; uświadomienie uczniom konieczności noszenia elementów odblaskowych, według obowiązującej ustawy o obowiązku noszeniu odblasków, a także  zainteresowanie nauczycieli i rodziców problematyką bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

W dniu 3 listopada 2014 r. Komisja Konkursowa w  składzie: p. Diana Dyda, p. Barbara Turkiewicz, p. Karolina Wójcik oraz p. Marzena Rzepka spośród 48 dziecięcych prac wyłoniły następujących laureatów:

Klasy 1-3:

I miejsce:

Gabriela Mol,  kl. 3b, Kamila Jedynak kl. 2a, Szymon Bieś kl. 2a

II miejsce:

Gabriela Basta,  kl. 2 a, Barbara Jurczyk kl. 2 a, Aleksandra Juras kl. 2a

III miejsce:

Gabriela Pinas,  kl. 3 b, Piotr Wardzała kl. 3 b

IV miejsce:

Oliwia Ogorzelec, kl. 3 b, Kinga Marusak,  kl. 2 a

Klasy 4-6:

I miejsce:

Patryk Lustofin, kl. 4 c

II miejsce:

SKB „Stopka” w składzie Magdalena Kozioł i Maja Łoś , kl. 4 a

III miejsce:

Jakub Golonka kl. 4 b

Prace wszystkich laureatów biorą udział w kolejnym ogólnopolskim etapie konkursu.

Komisja Konkursowa postanowiła dodatkowo wyróżnić prace następujących uczniów:

Kamila Warias, kl. 1 e

Aleksandra Łata, kl. 1 d,

Kalina Łoś, kl. 1 e,

Kamila Celak kl. 1 a

Organizatorzy konkursu: Renata Klimek, Małgorzata Gawlik i Barbara Stępnik wszystkim uczestnikom konkursu, a także ich opiekunom, składają wyrazy uznania za zaangażowanie i pomysłowość artystyczną. Serdeczne podziękowania kierują również na ręce pani Dyrektor Anny Fido za ufundowanie nagród i dyplomów.

Dyplomy, wyróżnienia i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym V edycję „Odblaskowej Szkoły”.

Renata Klimek