Zakończenie roku szkolnego w świetlicy szkolnej

W dniu 24 czerwca odbyła się uroczystość  zakończenia roku szkolnego  świetlicy szkolnej. Na początku spotkania kierownik świetlicy p. Jadwiga Miś powitała zebranych , szczególnie  wicedyrektor szkoły p. Małgorzatę Wódka. Następnie zostały wręczone nagrody książkowe najbardziej aktywnym uczniom z klas III oraz dyplomy dla  świetlików z klas I i II. Nagrody książkowe otrzymali: Paulina Machaj z klasy III a,  Jakub Nadolski z klasy III a, Katarzyna Surowiec z klasy III b , Gabriela Pinas z klasy III b oraz Julia Lamch z klasy III b. Dyplomy uzyskali: Ewa Wójcik kl. I a, Hubert Szeliga kl. I b, Marcelina Żobroń kl. I c , Olga Ciecińska kl. I d, Gabriela Ciąbor kl. I d, Gabriela Bruzda kl. I d,  Nadia Marzec kl. I e, Kalina Łoś kl. I e, Gabriela Basta kl. II a, Kamila Jedyna kl. II a, Marlena Woźniczka kl. II a, Paulina Kmieć kl. II b, Jakub Szeliga kl. II b oraz Jakub Rokocz kl. II b. W drugiej części uroczystości uczniowie obejrzeli występy swoich koleżanek  z klas I,II,III i IV , na które złożyły się: recytacja wierszy o wakacjach , śpiew piosenek o lecie oraz dwa żywiołowe tańce . Na zakończenie wicedyrektor  szkoły p. Małgorzata Wódka serdecznie podziękowała nauczycielkom świetlicy za owocną i  serdeczną pracę  w ciągu całego roku szkolnego.

Jadwiga Miś