Konkurs wiedzy BRD

2 października 2015 r. w naszej szkole odbył się "Konkurs wiedzy BRD", który miał wyłonić MISTRZA BRD. Wzięło w nim udział 27 uczniów z kl. IV - VI. Uczestnicy rozwiązywali test, który składał się z 20 pytań. Pytania wcale nie były łatwe, a rywalizacja bardzo wyrównana.

I miejsce Paulina Reczek kl. V a i Michał Zych kl. IV a,

II miejsce Joanna Zając kl. VI a i Gabriela Morawiec  kl. IV b,

III miejsce Sylwester Warias kl. V a, Miłosz Fido kl. V a i Bartosz Lizak  kl. V a.

Gratulujemy !!!!

Celem konkursu jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,  kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu. Konkurs odbył sie w ramach "Odblaskowej Szkoły". Przygotowały go p. Małgorzata Wódka i p. Małgorzata Gawlik.