EUROPEJSKIE GRY I ZABAWY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „EUROCZAT” w listopadzie zorganizowały wychowankom ciekawe zabawy i gry europejskie. Zabawy i gry towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat. Podczas zabawy zawsze jest radość i uśmiech tak też było i tym razem. Uczennice z klasy IV b przygotowały i przeprowadziły najpopularniejsze zabawy, w które bawią się dzieci z Francji, Hiszpanii, Grecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii. Dzieci wyśmienicie się bawiły, zdobywały nowe informacje o krajach europejskich. Uśmiech, radość towarzysząca zabawom pobudziła świetlików do jeszcze większej aktywności.

Członkinie SKE „Euroczat” – Natalia Trędota, Katarzyna Półchłopek, Natalia Pietras, Katarzyna Korzec, Aleksandra Marek, Aleksandra Czupryna „ bawiły się po europejsku”. Wyboru zabaw i gier dokonały, podczas co tygodniowych spotkań klubowych prowadzonych przez p. Małgorzatę Gawlik korzystając z książki „111 zabaw w edukacji europejskiej”.

Bardzo dziękujemy za doskonałą zabawę i poświęcony czas.