Świetlicowy Zespół Taneczny „Gwiazdeczki”

Zespół „Gwiazdeczki” powstał we wrześniu 2003 roku. Opiekę nad nim sprawują nauczyciele  mgr Małgorzata Gawlik i mgr Jadwiga  Miś.

Tańcząc rozwijamy poczucie rytmu i rozbudzamy zainteresowania wśród dziewcząt (chętnych jest coraz więcej), ponadto nasze spotkania są wspaniałą formą aktywnego i racjonalnego spędzania wolnego czasu na świetlicy.

Dziewczęta uczą się kroków do układów tanecznych w takt muzyki lubianych zespołów. Próby są organizowane raz w tygodniu po jednej godzinie. Debiutowaliśmy na scenie DDK w Dąbrowie Tarnowskiej w układzie chilliderek. Za swoje popisy otrzymałyśmy wyróżnienie. Choć jesteśmy młodym zespołem to na swoim koncie mamy już duże osiągnięcia artystyczne.

Uczestnicząc w III Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Szkół „Płomień 2005”- zakwalifikowałyśmy się na II miejscu w kategorii grup młodszych. Oprócz tego brałyśmy udział w wielu imprezach organizowanych na terenie szkoły oraz na forum społeczności lokalnej.

Zespół „Gwiazdeczki” wraz z opiekunami zaprasza wszystkie chętne dzieci lubiące ruch i taniec do zorganizowanej zabawy. Oglądajcie również nasze występy artystyczne.

GALERIA FOTOGRAFII

„Gwiazdeczki” tańczą polkę western