Zespół teatralny „Jupiter” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W ostatnim czasie świetlicowy teatrzyk „Jupiter” przygotował inscenizację ekologiczną pt: „Świat woła o pomoc” Przedstawienie to zostało zaprezentowane  w czasie uroczystości jaka odbyła się 24 kwietnia w MBP  w Dąbrowie Tarnowskiej. Było to rozstrzygnięcie X Gminnego  Ekologicznego  Konkursu  Plastycznego pod hasłem: „ Drugie życie śmieci” Nasi wychowankowie żywiołowo  i humorystycznie przedstawili wiele zagadnień z dziedziny ekologii . Dyrektor biblioteki p. Jadwiga Kusior wyraziła serdeczne podziękowanie dla dyrektor szkoły p. Anny Fido oraz nauczycielkom świetlicy p. Małgorzacie Gawlik i Jadwidze Miś za przygotowanie uczniów i uświetnienie uroczystości prezentacją ekologicznej bajki.

W przedstawieniu wystąpili: Magdalena Morelewska kl. III a,  Maja Łoś kl. III a, Patrycja Pęcak kl. II b, Norbert Wójcicki kl. III a, Martyna Światłowska kl. III a, Kacper Sosin kl. III a, Mikołaj Talanda  kl. I a, Jakub Szeliga  kl. I b, Wojciech Fijał kl. III a, Wiktor Minor kl. I b, Magdalena Kozioł kl. III a, Oliwia Biedrońska kl. I a, Kamila Jedynak kl. I a, Miłosz Ciećko kl. I b, Gabriela Basta kl. a , Szymon Bieś kl. I a, Wojciech Jopek kl. I a, Natalia Ciąbor kl. III b, Bartosz  Bańbor kl. III a oraz Julia Lamch kl. II b. Piosenkę pt: „Zostawcie nam czysty świat” zaśpiewała Aleksandra Kaczocha  uczennica klasy V a.