Świetliki wzięły udział w kolejnym ogólnopolskim konkursie. Tym razem tematyka dotyczyła teatru. 27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru i „... w celu uświadomienia ludziom wagi sztuki i artystycznej kreacji w życiu codziennym, w celu wzmacniania przyjaźni i więzi międzyludzkich...” świetlica szkolna Zespołu Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie zorganizowała konkurs pod hasłem „Lalka teatralna – Kukiełka”. Dlatego też dla uświetnienia Dnia Teatru nauczyciele świetlicy szkolnej wraz ze swoimi podopiecznymi wykonali przepiękne kukiełki. Była to również świetna okazja, aby naświetlić dzieciom różnicę pomiędzy teatrem a kinem oraz ukazać ogromną rolę sztuki w naszym życiu.  Do działań włączyła się także klasa II b wraz z wychowawcą p. Renatą Klimek. Na konkurs wysłaliśmy pracę następujących uczniów: Natalii Golonki z klasy III b, Karoliny Biedak z klasy II b, Aleksandry Rokocz z klasy III b, Jana Bugi z klasy II b i Michała Kułagi z klasy II b.