Kubusiowo w świetlicy

Patronem świetlicy szkolnej jest ulubiony przez dzieci miś - Kubuś Puchatek.W bieżącym roku szkolnym rozpoczęliśmy cykl zajęć związanych z postacią Kubusia Puchatka. Celem, których było zapoznanie uczniów z przygodami Kubusia , a przez to rozpropagowanie wśród dzieci książki A.Milne’a „Kubuś Puchatek” .

W tym roku obchodzi on 77 rocznicę urodzin a p. nauczycielki świetlicy przybliżały postać sympatycznego misia, czytając poszczególne rozdziały książki. Dzieci uczestniczyły w licznych zabawach między innymi - skoki Kangurka, przyczepianie ogona Kłapouchego Wykazywały się także umiejętnosciami literackiimi układając nowe mruczanki czy wymyślały przygódy Puchatka.

Uczestniczyły również w konkursie plastycznym na „Przygodę Kubusia Puchatka”, w którym:

I miejsca zdobyły: Magdalena Kozioł z klasy I a, Gabriela Wójcicka z klasy III b

II miejsce uzyskali: Natalia Ciąbor z klasy I a, Norbert Wójcicki z klasy I a.

III miejsca zdobyli: Michał Mol z klasy III a, Magdalena Morelewska z klasy I a.