Kubuś Puchatek zaprasza

19 marca w naszej szkole już po raz kolejny  zorganizowano Dzień Otwarty dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców pod hasłem „Dziś przedszkolaki – jutro pierwszaki”. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przez Dyrektora Szkoły p. Annę Fido bogatej oferty edukacyjnej placówki, osiągnięć oraz planów na nowy rok szkolny. Również w organizację tego dnia włączyła się świetlica, poprzez przygotowanie „Krainy Kubusia Puchatka”. W świetlicy szkolnej na wszystkich odwiedzających  czekał przesympatyczny, uśmiechnięty Kubuś Puchatek rozdający kolorowanki i słodkie upominki. Przyszłe pierwszaki na pamiątkę mogły zrobić sobie zdjęcie z przyjacielem dzieci Puchatkiem. Na sali gimnastycznej odwiedzający naszą szkołę i zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć występ świetlicowego zespołu tanecznego „Gwiazdeczki”, których przygotowała p. Małgorzata Gawlik i p. Jadwiga Miś.

Dzień Otwarty to już w naszej szkole tradycja. Uczestniczenie w takim spotkaniu ułatwia rodzicom podjęcie decyzji o zapisaniu dziecka 6 i 7 – letniego do szkoły. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i przybyli, aby poznać zasady funkcjonowania naszej placówki.