Omnibus 2011

Po raz pierwszy w świetlicy szkolnej został  zorganizowany konkurs wiedzy ogólnej Mały Omnibus, którego celem było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin nauki: j. polskiego, historii, sztuki, przyrody, matematyki oraz wiedzą na temat „małej ojczyzny”.

Konkurs przebiegał w trzech etapach. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu 30 pytań (P czy F). Drugi etap to zadania wyboru a trzeci etap to  zadania otwarte. Wszyscy uczestnicy finału za swoją ogromną pracą i zaangażowanie zasłużyli  na 1 miejsce, niestety, zwycięzcami  konkursu zostają   uczestnicy z największą ilością zdobytych punktów w poszczególnych poziomach. Tytuł Omnibusa roku 2011 otrzymują:

KLASY IIzabela Sojka z klasy I b

KLASY IIKacper Klimowski z klasy II a

KLASY IIIKlaudia Guca z klasy III a

Konkurs zorganizowany przez wychowawców cieszył się wielką popularnością i zainteresowaniem wśród uczniów ponieważ uczestniczyło w nim, aż 47 świetlików. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy za rok.