„Gwiazdeczki” tańczą Polkę

Świetlicowy Zespół Taneczny zatańczył skoczną Polkę podczas prezentacji kolejnego państwa europejskiego pt: „ Dzień dobry Czechy”. Przedstawienie odbyło się 30.10.2008r. zostało przygotowane przez członków SKE „Euroczat”. Na początku wystąpili uczniowie przebrani za postacie z  czeskich bajek. Występ przeplatany był piosenkami  i tańcem. Spośród członków zespołu tym razem swoje umiejętności taneczne zaprezentowały: Banaś Kinga kl IIc, Trędota Natalia kl II b, Miś Marysia kl II b, Czupryna Ola kl II b, Pietras Natalia kl II b, Półchłopek Katarzyna kl II b, Wężowicz Gabrysia kl II b, Golemo Kinga kl I a, Rogóż Kajakl I b, Kogut Dominika kl II c, Kurek Ewelina kl II a, Szkotak Wiktoria kl II c, Augustyniak Dominika kl I b, Zych Justyna kl I a, Kogut Magda kl I b, Drąg Ewa kl III b, Węgiel Joanna  kl III b , Pulnik Karolina kl I b. Taniec został nagrodzony dużymi brawami. Podobał się nie tylko układ taneczny, ale również barwne stroje.

Opracowała: Katarzyna Półchłopek kl. II B