Zajęcia z bezpieczeństwa w świetlicy

To już kolejne zadanie zrealizowane przez  członków SKB „Stopka”. Tym razem dla swoich młodszych kolegów zorganizowali konkurs sprawnościowy, który polegał na ułożeniu puzzli ze znaków drogowych. Puzzle do układania stanowią doskonałą zabawę dla dzieci w każdym wieku, a połączenie zabawy z nauką było doskonałym pomysłem klubowiczów. Dzieci ponadto rozróżniały grupy znaków drogowych i opisywały jak należy postępować widząc taki znak przy drodze. Były to takie pierwsze spotkanie ale nie ostatnie. Zainteresowanie bezpieczeństwem było bardzo duże, każdy chciał wziąć udział w ciekawie przygotowanych zajęciach. Już wkrótce przeprowadzimy kolejny konkurs ze znajomości znaków drogowych i wybierzemy „mistrza znaków drogowych”.