Zakończenie roku 2012/2013 w świetlicy szkolnej

24 czerwca br. odbyło się uroczyste podsumowanie  działalności świetlicy szkolnej w roku szkolnym  2012/2013. W części artystycznej zaprezentował się świetlicowy teatrzyk „Jupiter”, który zaprezentował  scenkę kabaretową  pt. „Kopciuszek”. W kabarecie wystąpili: konferansjer - Maciej Sitko, Kopciuszek- Maja Łoś, wróżka – Paulina Reczek oraz książe - Bartosz Bańbor. W drugiej części wystąpiły dziewczynki z zespołu tanecznego „Gwiazdeczki”, które zatańczyły taniec współczesny z pomponami. Na akademii zostały wręczone przez p Dyrektor Annę Fido nagrody książkowe i dyplomy dla najbardziej aktywnych świetlików.

Nagrody książkowe otrzymali:

1.Pęcak Aleksandra   kl. III a

2. Forgiel Agata       kl. III a

3. Warjas Sylwia      kl. III b

4. Sojka Izabela       kl. III b

5.Pabian Martyna    kl. III b

6. Sitko Maciej        kl. III b

7. Panek Natalia       kl.I II b

8.Lech Anna            kl. IIIb

Dyplomy otrzymali: Zych Michał kl. I a, Marek Kacper kl. I a, Lamch Julia kl. I b, Pęcak Patrycja kl. I b, Morelewska Magdalena  kl. II a, Łoś Maja  kl. II a, Wójcik Oliwia kl. II a, Wójcicki Norbert  kl. II a, Fijał Wojciech kl. II a, Reczek Paulina  kl. II a, Fido  Ernest  kl. II a, Korzec Anna  kl. II a, Bańbor Bartosz kl. II a, Światłowska Martyna  kl. II a, Kozioł Magdalena   kl. II a, Sosin Kacper  kl. II a, Piątek Oliwia kl. II c, Pikul Martyna   kl. II c, Warias Sylwester  kl. II a, Lech Karolina  kl. II a, Kozyra Zuzanna  kl. III a, Skrzek Kamila kl. III a, Czosnyka Patrycja  kl. III a.